SALE 50% SALE 50% SALE 50%

Для чого потрібен масаж стоп і гомілки?
Ноги людини все життя зазнають сильних навантажень як під час ходьби, так і в стоячому положенні. Особливо вони посилюються за наявності зайвої ваги, носіння незручного тісного взуття, підняття і перенесення важких предметів, травм. Проблеми накопичуються, але часто люди починають замислюватися про проблеми з ногами тоді, коли вони починають подавати сигнали різкими нападами болю. Масаж багато хто сприймає лише як приємну розслаблювальну процедуру, не усвідомлюючи, наскільки важлива роль цієї процедури в профілактиці та лікуванні різних захворювань не тільки ніг, а й організму в цілому.

У Центрі подології

Praktika процедура масажу стоп і гомілки триває всього півгодини, але приносить безсумнівну користь здоров’ю, тому що виконують її досвідчені сертифіковані фахівці.

Яку користь приносить масаж ніг?
Процедура масажу зазвичай проводиться після педикюру на завершальному етапі і дарує розслаблення, знімає втому, додає заряд бадьорості та енергії. Пацієнти часто скаржаться на важкість і скутість у литках ніг. У процесі розминання і розтирання гомілок до колін знімається напруга з м’язів, і вони стають гнучкішими, еластичнішими і міцнішими.

Позитивний вплив масажу стоп і гомілок виражається:

у зниженні больових відчуттів і м’язової напруги, спазмів, судом;
поліпшенні кровообігу, лімфодренажу і тканинного обміну в організмі;
поверненні суглобам і сухожиллям гнучкості та рухливості;
стабілізації артеріального тиску;
заспокійливий ант